فتنه نیوز (( فتنه ها و نیرنگ ها ))

بررسی و درج اخبار فتنه از سال 88 تا کنون. بی چشم بودن برایم بهتر است تا این که بی چشم و رو باشم

یکی دیگر از نزدیکان مشایی بازداشت شد.

برخی اخبار از بازداشت یکی از مسئولان ارشد نهاد ریاست جمهوری که از دوستان 20ساله اسفندیار رحیم‌مشایی است، حکایت دارند. به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، بر اساس اخبار کسب شده از برخی منابع، شب گذشته "ک" مسئول ارشد نهاد ریاست‌جمهوری در ارتباط با تولید سی‌دی مستند انحرافی "ظهور بسیار نزدیک است " بازداشت شد. وی از دوستان 20ساله رئیس دفتر رئیس جمهور است که در زمان تصدی مسئولیت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سازمان ایرانگردی و جهانگردی توسط اسفندیار رحیم مشایی مشاور رسمی وی بود.پیش از این نیز عباس‌ امیری‌فر دبیر کمیسیون فرهنگی دولت و امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست‌جمهوری که از حامیان سرسخت اسفندیار رحیم‌مشایی است، به دلیل ارتباط با تهیه این مستند انحرافی دستگیر شده بود.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

قالیباف یک بار برای پاسخگویی به دادستانی آمده است. 

جعفر‌ی‌دولت‌آبادی در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر سرنوشت شکایت دولت از علی مطهری و قالیباف گفت: قالیباف یک بار برای پاسخگویی به برخی از اتهامات وارد شده به وی به دادستانی آمده اما از آنجایی که توضیحات ارائه شده در این جلسه کافی نبوده است رسیدگی بیشتر به پرونده به آینده موکول شده است. 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

فائزه هاشمی به دادسرا احضار شد. 

دادستان تهران در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر سرنوشت پرونده قضایی تشکیل شده برای فائزه هاشمی گفت: پس از اظهار‌نظر‌های صورت گرفته از سوی فائزه هاشمی پرونده قضایی برای وی تشکیل شد. وی ادامه داد: براساس مستندات این پرونده این فرد به دادستانی احضار شده است. 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

احمدی‌مقدم: پلیسی که در خانواده با بی حجابی مواجه باشد،نمی‌تواند کسی را به حجاب توصیه کند.

سرتیپ پاسدار 'اسماعیل احمدی‌مقدم' که روز چهارشنبه در حاشیه همایش سراسری نگهداشت نیروی انسانی سخن می گفت، افزود: کسی که می خواهد امر به معروف کند، باید عامل به معروف باشد. وی تاکید کرد: ولایی بودن در نیروی انتظامی، عنصری کلیدی است و به دنبال تحقق پلیسی متدین، متقی، دین‌باور و ولایی هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: بسیاری از افراد متدین در فتنه ها به دلیل ضعف در ولایی بودن، از مسیر خارج شده‌اند. احمدی مقدم با اشاره به بالا بودن فساد در پلیس‌های پیشرفته دنیا گفت: این فسادها به دلیل نظارت های شدید در سطوح بالایی صورت می‌گیرد اما بر خود می‌بالیم که در ناجا، مافیایی وجود ندارد. فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: پلیسی که در خانواده‌اش با بی‌حجابی مواجه باشد، نمی‌تواند کسی را به حجاب توصیه کند.

منبع:  رجانیوز   http://www.rajanews.com/detail.asp?id


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo
  • کد نمایش افراد آنلاین