فتنه نیوز (( فتنه ها و نیرنگ ها ))

بررسی و درج اخبار فتنه از سال 88 تا کنون. بی چشم بودن برایم بهتر است تا این که بی چشم و رو باشم

برنامه جریان فتنه برای حضور خاتمی در مراسم ارتحال امام(ره)

جریان فتنه برای حضور خاتمی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی در مرقد مطهر و نکاتی که برای طرح در سخنرانی سید حسن خمینی مناسب است، برنامه‌ریزی می‌کند. در مراسم روز ارتحال، سید حسن خمینی به‌عنوان نوه رهبر کبیر انقلاب اسلامی و تولیت مرقد مطهر همراه با رهبر معظم انقلاب وارد جایگاه می‌شود و در حضور ایشان، سخنرانی کوتاهی می‌کند و سپس حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بیانات خود را ایراد می‌کنند. با این حال، جریان فتنه در صدد است محورهایی را برای طرح در سخنرانی سید حسن خمینی از طریق واسطه‌ها به وی پیشنهاد دهد و با تحریک او بر این اساس که سال گذشته نتوانست اظهارات خود را به‌طور کامل بیان کند، در سخنرانی امسال موارد باقی مانده از سال قبل را نیز بگنجاند. جریان فتنه همچنین درصدد تدارک حضور محمد خاتمی در مراسم امسال است و تلاش می‌کند که حضور وی در جایگاه اختصاصی به‌دور از چشم مردم باشد. همچنین این جریان قصد دارد خاتمی به‌نوعی با رهبر انقلاب مواجه شود و در صورت امکان برخی درخواست‌های خود را نیز از ایشان مطرح کند.

تلاش برای برکناری چهره های موثر ضد فتنه در حوزه .

از قم خبر می رسد جریان فتنه تلا ش های خود را برای فتنه انگیزی در حوزه های علمیه شدت بخشیده است.جریان فتنه طی دو سال گذشته کوشیده بود تا بین علما و مراجع و نظام اختلاف ایجاد کرده و به فتنه انگیزی در این زمینه مباردت کند که این ترفند با سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به شهر مقدس در نطفه عقیم ماند. اما اخبار دریافتی حکایت از آن دارد که جریانی با فشارهای خود تحت فرمان یک چهره برجسته سیاسی تلا ش دارد با هماهنگی عوامل خود نیروهای موثر در حوزه علیمه قم را وادار به انزوا و کناره گیری نماید.در همین رابطه شنیده شده فشارهای فراوانی به عباسی معاون آموزش حوزه علمیه قم وارد آمده تا وی از سمت خود کناره گیری کند. گفتنی است عباسی از جمله چهره های موثر ضدفتنه در شهر مقدس قم بود که مورد هجمه و تخریب فتنه گران قرار گرفته است. شایان ذکر است عباسی از جمله چهره هایی است که در سفر رهبر معظم انقلاب به قم و در دیدار با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم فعالیت های وی را تائید کرده بودند. به نظر می رسید هوشیاری حوزه علمیه در قبال توطئه فتنه گران می تواند راهبردهای آنان برای تضعیف این نهاد مهم را خنثی سازد.

منبع :  رجانیوز  http://www.rajanews.com/

سردار جزایری: جریان انحرافی جنگ نرم دشمن را به درون کشور کشانده است.

سردار سیدمسعود جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح از بررسی ابعاد اجتماعی جنگ نرم با حضور فرماندهان و کارشناسان عالی‌رتبه نیروهای مسلح در نیمه دوم خرداد ماه در تهران خبر داد. جزایری در این خصوص افزود: دشمن مرزهای جنگ نرم را توسعه داده است، جنگ نرم دشمن با پروژه‌های اسلام‌ستیزی و ایران‌ستیزی در خارج از مرزهای بین‌المللی که با سرمایه‌گذاری‌های هنگفت مالی و اتاق‌های فکر متعدد دشمنان راه‌اندازی شده بود، از طریق جریانات انحرافی و فتنه‌های داخلی به درون کشور کشانده شده است.

معاون فرهنگی وتبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه تصریح کرد:البته هیچ‌کدام از این پروژه‌ها به دلیل وجود رهبری عزیز به توفیقی دست نیافته و نخواهد یافت، اما ضروری است اقدامات آگاهی‌بخش برای گروه‌های مختلف نخبگان و متخصصان علمی، فرهنگی، اجتماعی و حتی نظامی انجام شود. وی ادامه داد: در این کارگاه تلاش‌های دشمنان انقلاب در ابعاد اجتماعی برای هویت‌زدایی گروه‌های اجتماعی جهان اسلام، مصادیق و پیامدهای اجتماعی جنگ نرم و گونه‌شناسی شبکه‌های اجتماعی بررسی خواهد شد.

منبع:  خبرگزاری فارس   http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003100697

نماینده مردم ساری : طرح استیضاح وزیر کشور در مجلس.

علی اصغر یوسف‌نژاد صبح امروز در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری بیان داشت: طرح استیضاح وزیر کشور فعلاً با 20 امضای نماینده مجلس در حال شکل‌گیری است. وی تصریح کرد: مقدمات این کار آماده شده است تا در آینده‌ای نزدیک به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ارائه شود. نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی عمده موارد استیضاح وزیر کشور را انتقاد به وضعیت عزل و نصب‌ها، وضعیت مدیریتی نامناسب در استان‌ها و همچنین سلب اختیار برخی از مسئولان استان‌ها اعلام کرد.

منبع:  سایت مشرق   http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=49497


نویسنده : یکی از جنس مردم - ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۱٠
نظرات ()    |   لینک ثابت    |   تگ طرح استیضاح وزیر کشور و تگ فتنه و تگ سید محمد خاتمی و تگ سید حسن خمینی


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo
  • کد نمایش افراد آنلاین