فتنه نیوز (( فتنه ها و نیرنگ ها ))

بررسی و درج اخبار فتنه از سال 88 تا کنون. بی چشم بودن برایم بهتر است تا این که بی چشم و رو باشم

جریان انحرافی ساخته انگلیس و صهیونیسم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی با انگلیسی و صهیونیستی دانستن جریان انحرافی، از تشکیل کمیته‌ رسیدگی تحرکات این جریان با همکاری دادستانی، قوه قضائیه و وزارت اطلاعات در کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد. محمد‌کریم عابدی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اینکه امام‌ (ره) از سر چشمه زلال کتاب الله و عترت، کسب علم و معرفت کرده‌‌اند، اظهار داشت: همه ما باید مقید باشیم و به خاطر بسپاریم که رفتار و گفتار ایشان از قرآن و سیره پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله و سلم و اهل‌بیت علیهم‌السلام برگرفته و موضوعی است که ‌باید، نسل جوان برای همیشه شخصیت عظیم امام امت را الگوی خود قرار دهند. وی با تأکید بر اینکه ادامه راه امام (ره) به عنوان راه فلاح و رستگاری بوده و خواهد بود، گفت: امانتی که ایشان به ما سپردند؛ همان عمل به آیات الهی و روش زندگی رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم و اهل‌‌‌‌بیت علیهم‌السلام است و هر کسی در این مسیر قرار بگیرد، بداند صراط مستقیم و راه خدا در پیش گرفته است. عابدی با تصریح بر حضور مستمر امام‌ (ره) در این مسیر الهی، ابراز داشت: ایشان در قرن 19 که اوج وحشی‌گری و جنایت‌ استکبار بود، با شناسائی انحراف‌ها، ضمن نجات دادن انقلاب، در برخورد با آنها توانستند مردم را به سوی پیشرفت و تعالی سوق دهند تا آگاهانه در برابر استکبار قرار گیرند.

*نهضت آزادی، فراماسونری، کمونیست، بهائیون، حجتیه و ملی‌گراها همگی منحرف‌اند*

وی، عرفان‌های کاذب را یکی از انحراف‌های قبل و بعد از انقلاب برشمرد و افزود: منافقین، التقاطی‌های مختلف، نهضت آزادی، ملی‌گراهایی چون پان‌ایرانیسم‌ها، فراماسونرها، سکولارها، بهائیون که رئیس آنها در دوره طاغوت شخص دولت هویدا بود و حجتیه که به طرزی وحشتناکی علیه عقاید ناب شیعه پیچیده و همچنان تاخت‌ و تاز می‌کنند از جمله این منحرفین هستند. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: کمونیست و توده‌ای‌ها مثل احسان طبری ـ دار و دسته‌اش و انواع کلکسیون انحرافاتی که از ابتدای انقلاب تاکنون هم موج می‌زنند علاوه بر انحراف‌های فوق بوده و همگی در یک خط هستند البته ویترین‌های متقاوت. وی ادامه داد: کمونیست اقلیت، کمونیست اکثریت، گروهک تروریستی دموکرات به نام موسوم به کومله و بسیاری دیگر از این انحراف‌های عرفانی هستند، هر کدام گاه با انشقاق‌های گوناگون و گرفتن چهره سیاسی به خود بروز می‌کردند؛ البته بدترین آنها حزب خلق مسلمان در ابتدای انقلاب بود که با همراهی نهضت آزادی فعال شدند.

*خاتمی، موسوی و کروبی مصداق نااهلان در سخن امام (ره) هستند*

وی ادامه داد: خاتمی با این هدف که موسوی در انتخابات از او پشتیبانی کند؛ او را به صحنه انتخابات آورد، همچنین ورود کروبی به میدان رقابت، به تحریک خاتمی بود تا با شکستن آراء اصول‌گرایان، خاتمی در صدر قرار گیرد، ولی مکر خداوند به هیچ‌یک از این نااهلان مکار که مصداق سخن امام (ره) هستند، فرصت نداد. عابدی، این افراد را از مصادیق انحراف‌های فکری، عرفانی و سیاسی معرفی کرد و ابراز داشت: بنی‌صدر اولین انحراف در دولت‌‌‌‌‌‌‌‌ها است و نمونه دیگر این انحراف‌ها، حلقه‌کیان ساکن در دفتر مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری دروه سازندگی و دیگر افراد حاضر در این محل چنان به طمع ورزی مشغول بودند که حتی با برنامه افزایش عمر ریاست جمهوری، می‌خواستند دست به تغییر قانون اساسی بزنند.

*موسوی خون به دل امام (ره) و رهبری کرد *

وی، ملت هوشیار، رهبری بصیر و مجلس آگاه را مانع رسیدن منحرفین نفوذی در نظام اسلامی به اهدافشان برشمرد و گفت: دلیل جولاندهی بیشتر بنی‌صدر نسبت به موسوی این بود که زمان بنی‌صدر، قانون عوض نشده و فرماندهی کل‌ قوا در دست بنی‌صدر قرار داشت یعنی تقریبا عرصه اقدام‌هایش هم وسیع‌تر بود که بعدها نخست‌وزیری حذف شد و فرماندهی کل قوا هم به رهبر بازگشت. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با یادآوری اینکه موسوی به عنوان نخست‌وزیر با رئیس جمهوری که مقام معظم رهبری بودند هماهنگ نبود، اظهار کرد: موسوی با اقداماتش خون به دل امام (ره) و مقام معظم رهبری می‌کرد تا حدی که در موقعیت بحرانی جنگ، استعفا داد؛ ابتدا او را نصیحت کردند و بعد امام (ره) با نامه به او تذکر داد؛ سپس پذیرفت. وی این جریان‌ها را ناشی از دور شدن افراد از همان الگوی رفتاری امام (ره) یعنی قرآن و شجره طیبه دانست و افزود: کسی که با خدا ارتباط ندارد، قرآن را مطالعه نمی‌کند و نسبت به عمل و عکس‌العمل اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام در مسائل و حوادث ناآشنا می‌ماند؛ اگر قدرت را هم به دست گیرد، بداند که جام زهر را به دست گرفته و هر روز با نوشاندن آن به خود و دیگران، همه را هلاک خواهد کرد. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بیانات امام (ره) مبنی بر تهذیب نفس قبل از گرفتن مقام، خاطر نشان کرد: اگر تهذیب نفس نباشد به محض قدرت‌یابی؛ فرد دنیاطلب، دیکتاتور، پول‌پرست و مقام‌دوست ‌شده که منجر به کارهای غیر قانونی، خلاف شرع و ضد اخلاقی مثل مال حرام خوردن، دزدی کردن و پارتی بازی کردن می‌شود.

*جریان انحرافی ساخته انگلیس و صهیونیسم است*

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر نقش رسانه‌ها در تبیین افکار عمومی، عنوان کرد: همه باید دست به دست هم دهند و اصحاب رسانه نقش خوبی دارند به دور از شانتاژهای تبلیغاتی واقع‌گرایانه پیش بروند. وی، جریان فعلی که باعث اختلال فعالیت شده را "جریان حجتیه " دانست و افزود: این جریان از انحرافات عظیم و بزرگی است که باید توسط رسانه‌های خبری دنبال و کارگردان این جریان را بیابند با آنها صحبت کنند تا هدف و ریشه‌ آنها را به دست آورند. عابدی تمامی گروه‌های انحرافی را بی‌ریشه خواند و گفت: اینها شجره خبیثه هستند که قرآن آنها را بی‌ریشه معرفی می‌کند و در مقابل شجره طیبه را " اصل‌ها ثابت و فرع‌ها فی السماء " می‌نامد. وی این گروه‌ها را ساخته انگلیس و صهییونیسم دانست و افزود: وظیفه یک رسانه این است که این جریان‌ها را مستمر دنبال کند نه برای یک مقطع خاصی.

منبع:  برگرفته از پایگاه خبری جوان   http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?id=354063

دستگیری منوچهر غروی و جمعی از مدیران اسبق ایران خودرو.

یک مقام آگاه از دستگیری منوچهر غروی و جمعی از مدیران اسبق ایران خودرو از روز دوشنبه هفته گذشته خبر داد. این مقام آگاه در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: منوچهر غروی مدیرعامل اسبق ایران خودرو و جمعی از همدستانش بهاتهام جعل و خیانت در امانت از روز دوشنبه هفته گذشته دستگیر شده‌اند و هماکنون در بازداشت بهسر می‌برند.

منبع:   خبرگزاری فارس   http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003161097

مدیر نمونه مازندرانی قربانی جریان انحرافی.

مدیر یکی از ادارات کل استان مازندران که در سال گذشته به عنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب شده بود با فشار گروه انحرافی برکنار گردید. این مدیر نمونه در پی مخالفت با درخواست های غیر قانونی این گروه انحرافی مبنی بر واگذاری یک عرصه هزار هکتاری از منابع طبیعی غرب استان جهت انجام یک پروژه اقتصادی و مخالفت شدید با انجام این واگذاری از مسئولیت خود کنار گذارده شد. بنابر اخبار واصله به شمال نیوز برکناری این مدیرکه در سازمان خود در سطح کشور به عنوان نمونه انتخاب و در اسفند ماه 89 نیز از وی تقدیر شد در حالی رقم خورد که وی همواره تحت فشار گروه انحرافی مبنی بر دادن امتیاز غیر قانونی دیگر به مالک هتل سماموس و همچنین واگذاری غیر قانونی عرصه ای از جنگل سی سنگان به یکی دیگر از عوامل این گروه بود که نهایتا" با عدم همکاری این مدیر،حکم عزل وی صادر گردید. خاطر نشان می سازد این اداره کل هم اکنون با یک سرپرست اداره می شود.

منبع :   سایت شمال نیوز     http://shomalnews.com/index.php?view&sid=45889

حاشیه‌های سخنرانی سیدحسن و دستپاچگی مجری رادیو.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی سخنران اول بیست و دومین مراسم ارتحال امام راحل در مرقد مطهر ایشان بود. سید حسن پس از عزاداری دلدادگان روح الله و در میان شعارهای مردمی به جایگاه وارد شد اما با وجود آغاز سخنرانی وی عده کمی از حاضران همچنان اقدام به سر دادن شعار کردند و تا چند دقیقه شعارهای خود را ادامه دادند. در پایان سخنرانی حجت الاسلام سید حسن خمینی هم حاضران با شعار هائی وی را بدرقه کردند. رادیو ایران هم که همزمان با آغاز سخنرانی سید حسن اقدام به پخش مستقیم مراسم کرده بود، سه بار سخنرانی او را قطع کرد و برنامه را با میهمان خود در استودیو ادامه داد. مجری رادیو ایران که گویا چندان به اوضاع مسلط نبود، در بخشی از برنامه از سید حسن خمینی با عنوان "سید احمد خمینی" یاد کرد و هرگز به اشتباه خود هم پی نبرد. شبکه خبر هم سخنرانی حجت الاسلام سید حسن خمینی را پس از پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب و در نمایی بسته به روی آنتن برد.

منبع:  جهان نیوز   http://www.jahannews.com/vdcbf9b8grhb0sp.uiur.html


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo
  • کد نمایش افراد آنلاین