باز هم علی مطهری عجله کرد!

واکنش علی مطهری به اتفاقات بند ۳۵۰ اوین

در پی انتشار شایعاتی درباره درگیری در بند ۳۵۰ زندان اوین، علی مطهری در پاسخ به سوالی در این باب متنی کوتاه نوشته آن را برای قانون‌آنلاین ارسال کرده است.

به گزارش قانون آن‌ لاینمتن زیر یادداشت و توصیه‌های علی مطهری به مسئولان قضایی و اطلاعاتی کشور است:این خبر را من هم شنیده ام. امیدوارم حقیقت نداشته باشد. رئیس سازمان زندانها باید توضیح بدهد. لااقل خانواده‌های این زندانیان سیاسی باید در جریان قضیه قرار بگیرند و اگر برخی از آنها به بیمارستان منتقل شده‌اند اجازه ملاقات به خانواده‌هایشان داده شود. معلوم نیست چرا شدت عمل نشان داده شده و عده‌ای مصدوم و عده‌ای به زندان انفرادی منتقل شده اند. شاید برخی نهادهای اطلاعاتی موازی وزارت اطلاعات برای ایجاد مشکل برای دولت جدید دست به این اقدام زده اند. به هر حال در اینجا قوه قضائیه، وزیر دادگستری و وزیر اطلاعات مسئولیت دارند و باید پاسخگو باشند و رئیس جمهور هم باید از حقوق شهروندان دفاع کند. ما این مسئله را در مجلس پیگیری و از وزیر دادگستری سئوال خواهیم کرد. کسانی که این اتفاق را تکذیب می کنند اجازه دهند خانواده‌های این زندانیان با آنها ملاقات کنند تا حقیقت روشن شود.

ضرب و شتم در بند 350 اوین صحت ندارد تهران-ایرنا- مدیر کل زندان های استان تهران ادعای رسانه های بیگانه مبنی بر وقوع درگیری و ضرب و شتم زندانیان بند 350 زندان اوین را تکذیب کرد.

سهراب سلیمانی روزجمعه درگفت وگو باخبرنگار حقوقی و قضایی ایرنا با بیان این که هیچ گونه درگیری و ضرب و شتمی بین ماموران و زندانیان روی نداده گفت: تنها یک بازرسی ساده انجام شده که این بازرسی به صورت ماهانه و نوبه ای انجام می شود.مدیرکل زندان های استان تهران افزود: نباید به فرافکنی ها و شایعه سازی های ضد انقلاب توجه داشت.برخی رسانه های خارجی دیروز پنجشنبه از درگیری و ضرب و شتم زندانیان بند 350 بازداشتگاه اوین از سوی ماموران و زندانبانان این ندانمتگاه خبر دادند.

تکذیب درگیری در بند ۳۵۰ زندان اوین

 

رئیس سازمان زندانها اخبار منتشر شده در سایتهای مخالف نظام در خصوص درگیری در بند ۳۵۰ زندان اوین را رد کرد.به گزارش بی باک به نقل از مهر، روز گذشته برخی سایتهای مخالف نظام خبری را در خصوص درگیری در بند ۳۵۰ زندان اوین منتشر کردند. در این خبر اعلام شده تعدادی از زندانیان در این درگیری دچار شکستگی دست و پا شده و تعدادی نیز به انفرادی انتقال یافتند.غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندانها با رد این خبر گفت: به اخبار سایتهای مخالف نظام نباید توجهی کرد و قصد نداریم به این اخبار کذب پاسخ بدهیم
مدیر وبلاگ:
آقای علی مطهری، از قدیم مدیم ها گفته اند : عجله کار ... است.
آقازاده،آیت الله زاده،نماینده محترم مجلس، از شما بعیده ها
/ 0 نظر / 7 بازدید