کرباسچی: هرگز اخراجیها 3 را نگاه نمی کنم

غلامحسین کرباسچی شهردار سابق تهران به تازگی درفیس بوک ،در پاسخ به پرسشی که فیلم اخراجی های ۳ رو نگاه میکنید ؟‏ را با هزگز نگاه نمی کنم‏ پاسخ داده است .

به گزارش پارس توریسم ،«اما دوسال پیش نیز در زمان فضای داغ انتخابات، غلامحسین کرباسچی انتقاداتی را از فیلم اخراجی‌ها بیان می‌کند و مسعود ده‌نمکی در واکنش به انتقادات «غلامحسین کرباسچی» از فیلم «اخراجی‌ها»، می‌گوید: بغض آنها از اخراجی‌ها به خاطر این است که مردم را به جای اینکه روبه‌روی هم قرار دهد در کنار هم قرار داده تا این حضرات نتوانند سوار موج اختلاف بین نسل‌ها شوند. 
 
وی در ادامه آورده بود: آری ده‌نمکی با قالپاق‌دزدها و لمپن‌ها و به قول برخی دوستان ژیگول‌ها و به قول منتقد محترمی مو سیخ‌سیخی‌ها کنار می‌آید ولی با آقازاده‌های دزد، مال مردم‌خور که با موتور گازی به حکومت رسیدند و با بنز به خانه رفتند نه!
 
درد مشترک مردم ما عدالت و نفرت از ریاکارانی است که تعطیلات‌شان را در کانادا و آنتالیا سر می‌کنند و در تهران داد ارشاد جوانان دارند....
 
ده‌نمکی در این نامه آورده: آیا این شخصیت‌ها و آقازاده‌هایشان تداعی‌کننده حاجی‌گرینف اخراجی‌ها نیستند که امروز با دیدن نقش خود و هجو شدن آن و خنده مردم به آنها اینقدر عصبانی‌ شده‌اند؟ نگذارید پرونده‌های شهرام جزایری‌ها و فاضل خدادادها بازخوانی شود. بگذارید مردم فکر کنند شما نخبگان سیاسی پاکید و منجی آنها؛ شاید....
منبع: رجانیوز http://rajanews.com/detail.asp?id=88251  کد خبر:88251
/ 2 نظر / 9 بازدید
سبز

هویت کرباسچی برای همه معلوم هست از زمان شهرداری تا حمایت از کروبی و نامردی در حق اون و رای دادن به موسوی حاجی گیرینف

هانیه

درود بر موسوی درود بر کروبی درود بر آمریکا سرور کشورهای جهان