بهترین مطلب درج شده در وبلاگ

مدیر وبلاگ:با سلام. اخیرا مطلبی با عنوان آقا مجتبی حسینی خامنه ای در این وبلاگ درج نمودم که به مختصری از شرح حال این بزرگوار پرداختم . که شما خواننده عزیز را دعوت می کنم این مطلب را حتما بخوانی. بعد از درج مطلب چند پیام برایم ارسال شد که برخی از آن ها که به نظرم خیلی جالب آمد را برایتان به نمایش می گذارم.

---------------------

سلام دوست خوبم مشغول وبگردی بودم که با وبلاگ شما آشنا شدم. خبر خوبی زدی من خیلی شناخت روی بچه های خامنه ای نداشتم باعث شد سرچ کنم. واقعا خوشحالم که ایران همچین رهبری داره و همچنین فرزندانی. بیخود نیست ماهواره ها همش می خوان بچه های رهبر رو تخریب کنند چون چشم دیدنشونو ندارند. من خیلی انقلابی نیستم و ظاهرم هم امروزی است ولی کشورم رهبرم رو دوست دارم.
ضمنا امام جماعت خوبی هم داریم توی دانشگاه خیلی صبوره. خیلی هم حاضر جووووواب

----------------------

سلام. من در شهر قم زندگی می کنم . و درخیابان صفائیه مغازه دارم. بارها فرزندان رهبر را دیدم که پیاده از گوشه خیابان تردد می کنند و چند مرتبه هم دیدم که منتظر اتوبوس خط واحد هستند. اولش نمی شناختم یکی از طلاب که برای خرید به مغازه من امده بود ایشان را به من نشان داد.بعدها تحقیق کردم و دیدم درست است.ضمنا اسمم رحیم نیست از اسم مستعار استفاده کردم.
کاش فرزندان ( ها....  رف....) هم همین طور بودند نه این که دنبال تنش و فتنه باشند.

-----------------------

بنده خادم مسجد مقدس جمکرانم. رهبری بارها و بارها به جمکران آمدند. آن قدر بی آلایش و ساده که گویا یک شخص عادی وارد مسجد شدند. آن پدر این چنین فرزندی هم تربیت می کند.
روزی در اطراف حرم حضرت معصومه دیدم که شخصی از خواص بی بصیرت با ده ها ماشین برای زیارت به حرم آمده بود. با خود گفتم خب او از سران است و باید جانش حفظ باشد و لازم است این همه محافظ داشته باشد. اما آن طرفتر دیدم مرحوم ایت الله بهجت را که با چند طلبه (نه محافظ) به طرف حرم می آید.

------------------------

سلام. بنده مطالبی را از ساده زیستی ایشان شنیده بودم ولی برایم باورش سخت بود. لذا از بجنورد به قم سفر کردم و در درس خارج ایشان نشستم با این که طلبه نبودم ولی آن چنان ساده و دقیق مطالب را بیان می کرد که بنده علاقه مند به ان مباحث شدم. لباسی ساده مانند اقلب طلاب. اگر ایشان را در خیابان می دیدم هرگز نمی شناختم که او فرزند رهبر ایران و یک مجتهد است. ان هم رهبری که ولایتش نه تنها در ایران بلکه در جهان شهره است.
ایشان یک نفر همراه داشت و محافظی دیگر همراه او نبود و بعد از درس به حرم حضرت معصومه رفت مانند باقی مردم.
رهبر عزیزم ماشاالله به شما و فرزندانتان.
از شما هم ممنون که این مطلب را درج کردید. بنده به صداقت این نوشتار که از نزدیک ان را درک کردم شهادت می دهم.

/ 2 نظر / 10 بازدید
مهدی

مطلب رو کامل خوندم عالی بود.

محسن

ای ول الله