خلاصه ای از اخبار جریان انحرافی و جریان فتنه

تجمع اعتراضی مردم در مقابل استانداری فارس.

مردم و حزب الله شیراز در اعتراض به انتصاب فرهاد سجادی از عوامل نزدیک به جریان انحرافی به سرپرستی استانداری فارس، امروز در مقابل استانداری تجمع می کند. فرهادسجادی که سابقا رئیس یکی از واحدهای دانشگاه آزاد بوده، اخیرا در بحبوحه درگیری شورای عالی انقلاب فرهنگی و متولیان دانشگاه آزاد، اظهارات جالب توجهی در حمایت از دانشگاه آزاد داشته است. حزب الله استان فارس اخطار داده است  که اگر در انتخاب استاندار نیز عوامل نفوذی قصد دخالت داشته باشند و بخواهند نیروی خود را منصوب کنند، مسلما با خشم انقلابی مردم روبرو خواهند شد. حزب الله شیراز در بیانیه خود ضمن دعوت به تجمع در مقابل استانداری در ساعت 6 عصر جمعه آورده است: امیدواریم وزیرکشور نصایح و تذکرات نماینده محترم ولی فقیه حضرت آیت الله ایمانی را ملاک تصمیم گیری خود قراردهند. مردم فارس پیش از این هم نسبت به عملکرد استاندار سابق این استان اعتراضاتی داشتند. 

وزیر اطلاعات:برخی‌همراهان‌فتنه88 مدعی حمایت از ولایت شده‌اند.

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت : برخی افراد که درجریان حوادث و فتنه سال 88 یا با فتنه گران همراهی کرده و یا ساکت نشسته بودند ، این روزها روش دیگری با عنوان حمایت از ولایت فقیه در پیش گرفته اند که باید مراقب آنان بود.حجت الاسلام والمسلمین ' حیدر مصلحی' که عصر دیروز (پنجشنبه) در آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منطقه کمالشهر کرج سخن می گفت، افزود: : جریان نفاق برای مقابله با نظام اسلامی تغییر چهره داده و استکبار جهانی با حمایت از همه جریانهای ضد انقلاب از جمله گروهک منافقین، هجمه سنگینی علیه انقلاب و ایران اسلامی آغاز کرده است که هوشیاری ویژه مردمی را می طلبد. وزیر اطلاعات تصریح کرد : امروز استکبار جهانی برای مقابله با نظام اسلامی به جریان نفاق روی آورده و حتی برخی مدیران دولت اصلاحات در سخنرانی های خارج از کشور علیه نظام اسلامی موضع گیری می کنند که باید در مقابل این جریان بیش از پیش هوشیار بود.

منبع:  رجانیوز   http://www.rajanews.com/

بیانیه بسیج دانشجویی: رئیس جمهور با انحراف مبارزه کند.

بسیج دانشجویی دانشگاههای کشور در بیانیه نشست سراسری خود از رئیس جمهور(دکتر محمود احمدی نژاد)خواست از هرعاملی که چهره خدمتگزاری و ولایت محوری دولت را خدشه دار می کند پیشگیری کرده و با تضادها و تعارضات فکری و انحرافی مبارزه کند.

منبع:  سایت تحلیلی مشرق   http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=48617

منشا جریان انحرافی، جریان فتنه است.

جانشین سازمان بسیج کشور گفت: جریان انحرافی با جریان فتنه در نهایت به یک مسیر و خروجی می‌رسد. به گزارش فارس، سردار علی فضلی ظهر امروز در جمع اقشار بسیجی و ایثارگر شهرستان نور در مراسم گرامیداشت آزادسازی خرمشهر بیان داشت: اگر انقلاب 32 ساله شد به یمن بصیرت‌ها، هوشیاری‌ها و فداکاری‌های رزمندگان بوده است. وی اظهار داشت: امروز ادامه مسیر انقلاب در سایه اطاعت از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دارد و تا ولایت‌پذیری هست انقلاب صدمه نمی‌بیند. فضلی تصریح کرد: ولایت‌پذیری اطاعت محض است، اطاعت محضی که حضرت فاطمه (س) در دفاع از ولایت تا شهادت فداکاری کردند و شهیده راه ولایت شدند. وی افزود: وقتی خبر شهادت فاطمه (س) منتشر شد ابوذر غفاری در مقابل فتنه‌گران حاضر شد و رجزخوانی کرد و فریاد کشید، شعار داد، در مقابل ثقیفه‌ای‌ها ایستاد و این اطاعت از امام بود.

جریان انحرافی با پول و رانت به دنبال یارگیری است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دفاع بموقع از حق سخت‌ترین کار است و هر کس توانایی تشخیص حق و دفاع از آن را در شرایط مختلف داشته باشد، سخت‌ترین کار و بالاترین جهاد را انجام داده است و این گونه افراد قطعا از ایمان بالایی برخوردار هستند. به گزارش «خبرگزاری دانشجو»، سردار جعفری که روزپنجشنبه در اولین روز نشست مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در مجتمع فرهنگی - دانشجویی 13 آبان سخن می گفت اظهار داشت: بسیج همواره جزو نیروهای پیشرو انقلاب اسلامی بوده و دانشجویان بسیجی به دلیل جوان بودن، نقشی مهم و اثرگذار در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران برعهده دارند. وی با بیان اینکه بسیجی بودن وظایف و تکالیف خاصی را بر دوش افراد قرار می‌دهد، افزود: تشخیص درست مسیر، احساس تکلیف و شجاعت عمل به آن، در شرایط سخت و موقعیت‌های خاص انقلاب از جمله مسائلی است که معمولا با آن مواجهیم که علاوه بر خودسازی به هنر مدیریت و دقت افراد انقلابی نیازمند است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اگر به طور مداوم خود را در حال جهاد در راه خدا بدانیم، خداوند متعال در شرایط مختلف مسیر درست را به ما نشان می‌دهد، خاطرنشان کرد: حفظ روحیه جهادی و انقلابی باعث می‌شود وظیفه خود را به خوبی درک کرده و در شرایط مختلف، به نحو احسن به آن عمل کنیم. جعفری در ادامه گفت: روحیه جهادی ملازم با بسیجی بودن است که اگر همواره توسط بسیجیان حفظ شود به طور حتم به عزت و اقتدار فردی و سازمانی منجر خواهد شد.

منبع: سایت جوان آنلاین   http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?id=353627

نایب رئیس مجلس: منحرفان با پرچم انقلاب به‌دنبال انحرافند.

سید‌شهاب‌الدین صدر‌ در همایش یاد یار ماندگار در سالن الزهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار داشت: ایمان وسیله‌ای برای پاک شدن از شرک است. وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل افزود: ولایت فقیه ریشه در ولایت مطلقه خدا، رسول اکرم (ص) و امام زمان(عج) دارد. نایب رئیس مجلس با بیان اینکه امام راحل حق بزرگی بر همه ما دارد، تصریح کرد: وجود مبارک امام (ره) یک اتفاق بزرگ و بی‌نظیر در عالم بود. صدر خاطرنشان کرد: امام (ره) اسلام ناب محمدی (ص) را عرضه کرده و ویژگی‌های اسلام را به بهترین شکل به جهانیان نشان داد. وی با تاکید بر اینکه امام (ره) را باید با ویژگی‌های فیلسوفی، عالمی، مدیری، فقیه بودن و ... بشناسیم، گفت: امام (ره) پس از ائمه معصومین(ع) بین مردم، علما و مراجع دارای ویژگی بالایی است. صدر تصریح کرد: باید تلاش کنیم نظام اسلامی که با نظریه امام(ره) و بر پایه اسلام ناب محمدی(ص) تشکیل شده را به جهانیان معرفی کرده و اساس این حکومت را با بنیانگذار آن بشناسیم. وی با بیان اینکه پس از رحلت امام (ره) عده‌ای از انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن زاویه گرفتند، گفت: منحرفان با پرچم و تابلوی انقلاب به‌دنبال انحراف در مسیر انقلاب هستند. نایب رئیس مجلس افزود: در انتخابات دهم ریاست‌جمهوری هر 4 کاندیدا در هنگام رقابت با هم دارای شعار مشترک بودند و هیچگاه حرفی از ضدانقلابی و ضد دین بودن نمی‌زدند. وی ادامه داد: پس از انتخابات نیز در جریان فتنه 88 مردم دیدند کسانی که با تابلوی انقلاب تبلیغ می‌کردند بعدها چه کردند.

منبع:  خبرگزاری فارس   http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003068415

مقابله با ولایت فقیه از روش های مشترک جریان‌های انحرافی بوده است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به روش های مشترک جریانهای انحرافی در 30 سال گذشته گفت: مقابله با ولایت فقیه از روش های مشترک جریان‌های انحرافی بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید احمد خاتمی در خطبه‌ دوم نماز جمعه تهران با اشاره به روز زن گفت: به برکت این روز در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی و شخصیت زنان در کشورمان مطرح و تبیین شد که منزلت واقعی زن را باید در مکتب اسلام دید که با ارزش‌ترین جایگاه را برای بانوان تدارک دیده است. وی افزود: در مکتب‌های غربی زن را همانند کالا عرضه می‌کنند و امروز که این وضعیت به فجیع‌ترین وضع خود رسیده و شاهدیم که در جهان غرب و در دنیای لیبرال دموکراسی شخصیت زن دفن و له شده است.

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری‌ همچنین در خصوص کشف شبکه جاسوسی توسط وزارت اطلاعات اظهار داشت: کشف شبکه جاسوسی آمریکا توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) پیروزی بزرگی برای کشورمان است چرا که یکی از مهمترین اهدافی که این شبکه جاسوسی داشت ایجاد نارضایتی میان مردم و شوراندن مردم علیه نظام بود. وی ادامه داد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با کشف این شبکه توان اطلاعاتی بالای خود را نشان داند و توانستند جاسوسان داخلی و ایادی خارجی آنها را شناسایی کنند و لذا از وزیر حزب‌الهی و بسیجی وزارت اطلاعات صمیمانه تشکر می‌کنیم. خطیب جمعه تهران به فرا رسیدن هفتم خرداد سالروز افتتاح اولین مجلس شورای اسلامی در سال 59 اشاره کرد و گفت: مجلس به تعبیر امام(ره) در راس امور است و دلیل آن این است که در چارچوب مقررات دین مردم در راس امور هستند و در هیچ کشور دنیا مردم سالاری همانند جمهوری اسلامی ایران پیدا نمی‌شود و همه مسئولان بی‌واسطه و با واسطه منتخب مردم هستند. وی ادامه داد: عفت اجتماعی و پاک پوششی و پاک دامنی در آقایان و خانمها مورد تاکید قرآن است اما در قرآن بر عفت بانوان تاکید بیشتری شده است.

آیت‌الله خاتمی با بیان این که عفاف بانوان از نگاه قرآن به چند مورد مربوط می‌شود، افزود: نگاه پاک و پوشش چادر، پرهیز از سخنان عشوه گرانه در مقابل نامحرم، رفتار عفت آمیز و پرهیز از نمایش زیور به آقایان از مواردی است که در قرآن به آن تاکید شده است. وی خاطرنشان کرد: ممکن است یکی از مهمترین دلایلی که بسیاری از بانوان حجاب خود را رعایت نمی‌کنند بی‌اطلاعی و تاثیر از سخنان برخی اطرافیان باشد.

منبع:  خبرگزاری مهر   http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1321900

/ 1 نظر / 8 بازدید

سلام و درود [گل] بر تو که نمی‌شناسمت، بیا تا با هم آشنا و دوست بشیم اینا تموم نوشته های من هستن [تایید] http://smellrain.persianblog.ir/post/9 http://smellrain.persianblog.ir/post/6 http://smellrain.persianblog.ir/post/4 http://smellrain.persianblog.ir/post/5 http://smellrain.persianblog.ir/post/7 http://smellrain.persianblog.ir/post/3 میدونی چی نوشتم؟ تا لینکها رو باز نکنی نمیفهمی! ، هر لینک رو باز کن و اگر چیزی به ذهنت می‌رسه در قسمت نظرات مطلب بنویس؛ اگر هم مطلبی را می‌پسندی می‌تونی لایک (دکمه می‌پسندم) بزنی منتظر نظرات تو و زدت دکمه «می‌پسندم» هستم.