فوت هاله سحابی و همراهی جریان فتنه با ضد انقلاب

تلاش ضدانقلاب برای سواستفاده از مرگ دختر سحابی ناکام ماند.

پس از انتشار گسترده برخی اخبار در سایت‌های ضدانقلاب درباره نحوه فوت دختر عزت‌الله سحابی در جریان تشییع جنازه پدرش، پسر هاله سحابی این مطالب را تکذیب و آنان را حاصل تخیل و اغراق نویسندگان این سایت‌ها عنوان کرد. به گزارش رجانیوز، "یحیی شامخی" نوه عزت‌الله سحابی در واکنش به انتشار خبر فوت مادرش به دلیل درگیری با ماموران امنیتی که به طور گسترده در سایت‌های اینترنتی اپوزیسیون بازنشر شد، در مصاحبه با سایت میزان که اخبار گروه غیرقانونی ملی – مذهبی‌ها را پوشش می‌دهد، این مطالب را تکذیب کرد و گفت: بعد از اینکه جنازه آقای سحابی را بردند، مادرم افتاد. ‫بی هوش بود تا دکتر به ما ‫ گفت ایست قلبی کرده است.

وی همچنین گفت که ‫برخی اخبار ‫اغراق شده منتشر شده و نوشته‌اند که با پنجه بکس مادرم را کشته اند ‫که این قضیه پنجه بکس واقعیت ندارد. این در حالی است که رادیو فردا نیز به نقل از برخی اعضای گروهک ملی مذهبی، علت مرگ هاله سحابی را ایست  قلبی عنوان کرده است. گفتنی است پس از انتشار این خبر توسط سایت میزان، این سایت به صورت مشکوکی، از کار افتاده و از دسترس خارج شده است. پس از انتشار این مصاحبه از نوه مرحوم سحابی، سایتهای ضد انقلاب و از جمله بالاترین نیز اقدام به فحاشی علیه وی نموده اند. این در حالی است که پس از انتشار خبر در گذشت هاله سحابی در جریان تشییع پدرش، سایت های ضد انقلاب و حامی جریان فتنه از جمله سایت حلقه لندن تلاش کردند با انتشار اخباری مضحک فضا را برای سواستفاده بعدی از این درگذشت ناگهانی مهیا کنند چنانکه سایت وابسته به این حلقه در خبر از شهادت هاله سحابی خبر داد!

منبع:  رجانیوز  http://www.rajanews.com/detail.asp?id=91233

78787878787878787878787878787878787878787٨٧٨٧٨٧

هاله سحابی در مراسم تشییع پدرش درگذشت .

صبح امروز مراسم تشییع جنازه مرحوم مهندس سحابی رییس شورای فعالان ملی ـ مذهبی ایران که روز گذشته دار فانی را وداع گفت، برگزار شد. به گزارش خبرنگار «تابناک»، در این مراسم که با حضور دوستان و آشنایان، گروهی از مردم و سایر بستگان برگزار شد، خانم هاله سحابی دختر آقای سحابی دچار حمله قلبی شد که بلافاصله به درمانگاه منتقل شده و متاسفانه فوت نمود. بنابر این گزارش، در پی حمله قلبی خانم سحابی برخی اطرافیان و برخی عوامل و عناصر مشکوک در میان تشییع کنندگان، با یکدیگر درگیر شدند. گفتنی است برخی رسانه های معاند نظام با هدف بهره برداری سوء از این ماجرا اقدام به انتشار شایعه ضرب و جرح خانم سحابی کرده اند.اطلاعات دریافتی خبرنگار ما حاکی است که وی در مسیر درمانگاه درگذشته است.

منبع: سایت تابناک   http://www.tabnak.ir/fa/news/168289

٧٨٧٨٧٨٧٨78787878787878787878787878787878787878787

دختر سحابی بر اثر ایست قلبی در گذشت.

به گزارش عماریون جهان،دختر عزت الله سحابی صبح امروز در پیش از تشییع جنازه پدرش به دلیل ایست قلبی درگذشت. این درحالی است که برخی سایت های ضدانقلاب در خبر کذبی نوشتند که وی در درگیری های خیابانی کشته شده است.در همین رابطه پسر هاله سحابی در صفحه فیس بوک خود نوشت که مرگ مادرش بر اثر ایست قلبی بوده و "سکته" کرده است. گفته می شود هاله سحابی صبح امروز در منزل دچار سکته قلبی شد و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.خبرنگار ما تلاش کرد با مسئولین بیمارستان در این رابطه صحبت کند که هیچ یک از آنان حاضر به پاسخ گوئی نشدند.

منبع:   سایت عماریون   http://www.ammariyon.ir/fa/pages/?cid=11155

/ 1 نظر / 5 بازدید
الناز

سلام. جالب بود. خدا به رهبری عمر طولانی دهد. و بصیرت مردم را بالا ببرد.