داماد احمدی نژاد.شجونی و مناظره.وزارت اطلاعات.جاسوس روحانی نما.

داماد احمدی‌نژاد: آقایان مشایی و بقایی! انحراف در دولت از جانب شماست.

دبیر شورای مشاورین رئیس‌جمهور با صدور اطلاعیه‌ای شایعه‌سازی برخی سایت‌ها مبنی بر برخورد احمدی‌نژاد با وی در پی مصاحبه علیه جریان انحرافی را تکذیب کرد. عصر روز گذشته اطلاع حاصل کردم یک سایت ناشناخته مدعی شد که رئیس‌جمهور به بنده هشدار داده است "در سفرهای استانی ایشان را همراهی نکرده و نسبت به آقایان مشایی و بقایی اظهار نظر بی‌ربط نکنیم " با اطمینان کامل از کذب بودن موضوع، بلافاصله به سراغ جناب رئیس‌جمهور رفتم تا موضوع را از ایشان استعلام نمایم، که ایشان اظهار داشتند به هیچ عنوان چنین سایتی را نمی‌شناسند و این صحبت‌ها که به نقل از ایشان منتشر شده دروغ است. حال با توجه به ادعای سایت یاد شده ذکر چند نکته را ضروری می‌دانم:

1- اگر اینجانب در سفرهای استانی و یا در مراسمی، آقای رئیس جمهور را همراهی کرده‌ام فقط با نظر و دستور و بنا به صلاحدید ایشان بوده و دلیل دیگری نداشته است.

2- هدف بنده از این حرف‌ها که برخی را اینگونه آشفته کرده است فقط ادای تکلیف بوده است، انتقادی که خودشان هم می‌دانند وارد است و چیزی جز واقعیت نیست پس علت چیست که وقتی پاسخی برای این انتقادها ندارند متوسل به نقل قول دروغ از رئیس‌جمهور می‌شوند؟

3- بهتر این بود که آقایان به جای نقل قول دروغ از جانب رئیس‌جمور، پاسخ مسائل مطرح شده را می‌دادند نه اینکه دشمنان و مخالفان دولت را تحریک و این مصاحبه را ابزاری برای ضربه به رئیس‌جمهور محترم و دولت قرار دهند.

4- جناب آقای مشایی و بقایی! شما به خوبی می‌دانید که بنده برای پست و مقام و داشتن قدرت نیست که در کنار آقای احمدی‌نژاد در دولت حضور دارم، چرا که چه در دولت باشم و چه نباشم نظر شخصی‌ام در مورد ایشان این است که شخصیتی فرهیخته، دانشگاهی، مردمی، انقلابی، ولایی و مکتبی دارند و پس اگر انحرافی هم در بخشی از دولت وجود دارد از جانب شماست. بنده هیچ‌وقت در دولت به دنبال تصاحب مسئولیت‌ها و ریاست‌ها نبودم، چراکه معتقدم مسئولیت، امانت است و پذیرفتن آن تعهدی در برابر خداوند؛ پس طبیعی است که اظهارنظرهای دلسوزانه به مذاق شماها خوش نیاید.

5- این بی انصافی و ناجوانمردی است که انسان تا جایی که منافعش تامین شود از کسی یا دولتی حمایت کند و وقتی که منافع یا موقعیتش به مخاطره افتاد شروع به فرافکنی و انتقاد و یا خدای ناکرده استهزا کند. (محمود احمدی نژاد هیچگاه دروغگو، منحرف وضد ولایت فقیه نبوده است و ای کاش در دولت نبودم و این‌‌ها را راحت‌تر بیان می‌کردم.)

6- به تمام عزیزانی که مصاحبه بنده را خواندند عرض می‌کنم، هیچگاه از تفکرات احمدی‌نژادی‌‌ام عدول نکرده‌ام، چرا که ایشان را به عنوان رئیس‌جمهوری مکتبی می‌شناسم و این امر نباید بهانه شود برای حمله به دولت ویا خدای ناکرده رئیس‌جمهورمحترم.بنده شخصاً نسبت به تفکرات آقایان مشایی و بقایی انتقادات اساسی داشته و تا حد توان مقابل انحرافات آقایان می‌ایستم و اجازه نخواهم داد ذره‌ای از حیثیث و آبروی آقای احمدی‌نژاد به واسطه این افراد کاسته شود.

7- بنده درسراسر زندگی‌ام احمدی‌نژاد را مملو از ولایتمداری و دفاع از مکتب اسلام دیده‌ام و به همه فرصت‌‌طلبان گوشزد ‌می‌کنم که اگر دلسوزان واقعی احمدی‌نژاد بودند حتماً به جای واداشتن بنده و دیگران به استعفا و حذف از دولت، خودشان استعفا می‌دادند. همچنین متذکر می‌شوم بنده تمایلی به طرح مطالب در رسانه‌ها نداشتم، اما متاسفانه عملکرد آقایان و احساس تکلیف وادارم کرد که این روشنگری‌ها را انجام دهم. امیدوارم در آینده مجبور نشوم مطالب بسیاری که در سینه دارم و اسناد متعدد از انحرافات و مفاسد را منتشر کنم.

شجونی: حاضرم با خاتمی مناظره کنم.

حجت‌الاسلام شجونی عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درگفت‌وگو با فارس، با اشاره به عملکرد دولت اصلاحات و خاتمی اظهارداشت: «در حالیکه مردم هنوز منتظر محاکمه موسوی،کروبی و خاتمی هستند، رأفت اسلامی مسئولان نظام، موجب شده است که به جای رسیدگی به خیانت‌ها و حمایت‌های خاتمی از فتنه‌گران، امروز با پرویی حرف‌های منافقانه بزند.»

وی خطاب به خاتمی گفت: «ملت هوشیار و با بصیرت ایران هرگز منتظر دوم‌خردادی‌ها نیستند که آقای خاتمی هر روز اظهار نظرکند؛ چرا که جریان دوم خرداد از نظر ملت ایران یک جریان مرده است.» عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت با تاکید بر اینکه خاتمی را خائن می‌دانم گفت: «حاضر هستم با خاتمی مناظره کنم و خیانت‌های او را اثبات کنم.» دبیر کل جامعه وعاظ تهران با برشمردن برخی از عملکردهای اصلاح‌طلبان از جمله تخریب ارزش‌های اسلامی و دینی، تلاش در جهت سکولاریزه کردن جامعه اسلامی، تخریب جایگاه ولایت فقیه، تحصن غیرقانونی در مجلس ششم، حمله به مرجعیت و... تاکید کرد: «دولت خاتمی توسط حزب منحله مشارکت و سازمان منحله مجاهدین کارهای شیطانی را دنبال می‌کردند.»

شجونی یادآور شد: «انقلاب اسلامی در مسیر خود در دوره سازندگی نیز ضربات زیادی را متحمل شد و در آن دوره حزب کارگزاران کارهایی کرد که در دوره دوم خرداد لیبرال‌ها وارد عرصه کشور شدند.» وی ادامه داد:«امروز اگرچه ما نقدهایی نسبت به دولت احمدی‌نژاد داریم، اما این موجب نمی‌شود خیانت‌ها و عملکردهای سیاه دوم خردادی‌ها را فراموش کنیم، بنابراین مواضع ما نسبت به آنها عوض نخواهد شد.» عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت افزود: «خاتمی و هاشمی به هیچ وجه نمی‌توانند از عملکرد و مواضع گذشته خود دفاع کنند و امروز که برخی حرف‌ها و نقد از دولت احمدی‌نژاد مطرح است از آن سواستفاده کرده و مدعی شوند.»

وزارت اطلاعات با نحله‌های انحرافی برخورد می‌کند‌.

وزیر اطلاعات تأکید کرد که این وزارتخانه همان‌گونه که در گذشته عمل می‌کرده با نحله‌ها و فرقه‌های انحرافی برخورد می‌کند.حجت‌السلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در جلسه امروز چهارشنبه هیأت وزیران در پاسخ به سؤالی در خصوص برخورد با جریان انحرافی گفت که وی مسئول این موضوع نیست. وی در عین حال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس که گفت وزارت اطلاعات در گذشته برخورد با نحله‌ها و فرقه‌های انحرافی را در دستور کار داشته و پیگیری می‌کرد، تأکید کرد که این وزارتخانه همان‌طور که قبلا در این زمینه عمل کرده است، کار خود را انجام می‌دهد.

منبع:  رجانیوز   http://www.rajanews.com/detail.asp?id=90381

بازداشت جاسوسی در لباس روحانیت .

یک روحانی‌نما موسوم به «سید محمد علی حسینی» که تلاش می‌کرد خود را به جای سید حسن نصرالله رهبر شیعیان جنوب جا بزند، پس از یک سال بررسی فعالیت‌های وی از سوی اطلاعات ارتش لبنان، سرانجام به خاطر جاسوسی برای رژیم صهیونیستی دستگیر شد. وی که به خاطر مواضع تند علیه حزب الله لبنان و ایران، به شدت مورد علاقه رسانه‌های غربی بود، اعلام کرده بود که در مقابل حزب‌الله نیروی «مقاومت اسلامی عربی» را برای مقابله با اسرائیل تشکیل داده که هزار و پانصد نفر نیروی مسلح دارد.

گرچه تصاویری که از این «نیرو» در شبکه اینترنت منتشر شده بود، بیش از ۵ نفر با ژست‌های مختلف را نشان نمی‌داد! به نوشته بی‌بی‌سی، در سایت محمد علی حسینی از او به عنوان مرجع شیعه یاد شده! و تصویر اجازه نامه‌هایی برای روایت حدیث از چند تن از مراجع قم و نجف در این سایت درج شده است. همچنین دست نوشته‌هایی از چند تن دیگر از مراجع قم و نجف که محتوای یکی از کتاب‌های او را که درباره احکام روزه است تأیید کرده‌اند، اما هیچ اجازه‌نامه اجتهادی در این سایت به چشم نمی خورد! تنها مدرک تحصیلی از این جاسوس لبنانی، تقدیرنامه‌ای است که نشان می‌دهد وی در سال تحصیلی ۸۱ – ۸۲ از طلبه‌های ممتاز مدرسه عالی فقه و معارف اسلامی در قم بوده است.

منبع: سایت تابناک   http://www.tabnak.ir

/ 0 نظر / 10 بازدید