سخنان رئیس جمهور در گفتگوی ویژه پیرامون ولایت فقیه

وظیفه خود می‌دانیم از رهبری و اصل مترقی ولایت دفاع کنیم

رییس‌جمهور در ادامه با اشاره به جلسات مسوولان با رهبری گفت: گاهی روی یک موضوع بحث می‌کنیم و افراد گوناگون نظر می‌دهند تا موضوع پخته شود. ولایت رحیم‌ترین و عاشق‌ترین به مردم است، مردم دوست دارند که حاکم‌شان فردی عالم، شجاع و عادل باشد که ایشان یک فقیه‌ای با همین مشخصات هستند و این نعمتی است که حضرت امام(ره) برای ما پایه‌گذاری کرد.

احمدی‌نژاد گفت: همانطور که در ابتدای سخنان خود گفتم مشکل لاینحلی در کشور وجود ندارد، چراکه سیستم طوری است که هر مشکلی ایجاد شود حل می‌شود به همین دلیل است که در جمهوری اسلامی نشاط وجود دارد و همه مسوولان 24 ساعته در حال تلاش هستند چرا که می‌دانند کارشان هدر نمی‌رود.

رییس‌جمهور در ادامه افزود: ما بر خود وظیفه می‌دانیم که از رهبری عزیز و اصل مترقی ولایت دفاع کنیم. رابطه ما با رهبری رابطه‌ شخصی و اعتقادی است و ما به هم علاقه شخصی داریم، ولی مثل پدر در جامعه است، دلسوزتر از ولی چه کسی می‌تواند برای جامعه باشد، 75 میلیون نفر زیر این چتر هستیم. نظام ولایت فقیه نظامی موفق بوده است و می‌بینیم که پیشرفت‌هایی در کشور اتفاق افتاده که مانند معجزه است.

احمدی‌نژاد گفت: صندوق بین‌المللی پول در سال گذشته تلاش داشت به بهانه پولشویی که آمریکایی‌ها مطرح کرده بودند ایران را تحریم کنند، اما امسال مجبور شد که از ما تعریف کند و برخی گره‌ها را باز کند. این سیستم تجربه خوبی در جهان بوده و راهی است که امیدها را در دنیا زنده کرده است و دولت هم در همین مسیر تلاش می‌کند. همه باید با تقوا و تلاش گسترده ولی فقیه را یاری کنند.

رییس‌جمهور در پایان گفت: ما تلاش‌مان این است که در کشور نقص و فقر نباشد و این شدنی است و باید تلاش کنیم و با دلسوزی کار کنیم.

/ 0 نظر / 5 بازدید