فتنه نیوز

احمدی‌نژاد با رئیس دفترش چه می‌کند؟!

هفته نامه«9 دی» در سرمقاله جدید‌ترین شماره خود بر همین مسئله اشاره و تصریح کرده که باید اسفندیار رحیم مشایی بازداشت شود. حمید رسایی مدیر مسئول این نشریه و نماینده حامی دولت در مجلس در یادداشت خود با مقایسه مشایی با «کشمیری» و نفوذ او در حلقه نزدیکان دولت شهید رجایی، نوشته است که با وجود مخالفت احمدی‌نژاد باز هم باید رحیم مشایی بازداشت شود.

در بخشی از سرمقاله هفته نامه 9 دی آمده است: «تردید ندارم که مشایی در طول این چند سال با اعتماد‌سازی اعتقادی در احمدی‌نژاد، قدم قدم پروژه کودتای خود علیه احمدی‌نژاد را که از سال‌ها قبل کلید زده بود، پیش برد تا رسید به مرحله فتح وزارت اطلاعات... مشایی با تمام تلاشش کوشید تا احمدی‌نژاد را در خانه نشینی نگه دارد و پروژه‌ای را که کلید زده در مسیر دیگری دنبال کند... دور از انتظار نیست که سر کرده این باند با فراهم کردن مقدمات خروج خود از کشور، اکنون که زمینه‌های ترور شخصیت احمدی‌نژاد را فراهم آورده حتی نسبت به ترور فیزیکی رئیس‌جمهور هم اقدام کند، کاری که سی سال پیش مسعود کشمیری انجام داد. در این بین اساسا نباید نسبت به حمایت‌های احمدی‌نژاد از این عنصر مشکوک توجه کرد چرا که ما یکبار از این نقطه گزیده شده ایم و هزینه آن را در سال 60 پرداخته ایم.» رسایی در بخش انتهایی یادداشت خود با بیان اینکه کشمیری فردی بود با ظاهر انقلابی، اهل ذکر و دعا تاکید کرده است: «کشمیری همچنان زنده است... کشمیری را دستگیر کنید قبل از آن که دیر شود حتی اگر رجایی اعتراض کند.»

اعتراض هنرمندان به سوء استفاده فتنه گران از نام آنها.

یکی از اقدامات جریان فتنه و سبزها بعد از ماجرای آشوب های انتخابات 88، سوء استفاده از نام افراد نامی و مشهور در جهت پیشبرد منافع و اهداف خود بوده است.

در بسیاری از مواقع فتنه گران برای آنکه حرف های خود را به ظاهر وجیه نشان دهند و یا قدرت تأثیرگذاری آن در مخاطب را بالاتر ببرند بیانیه ها و مصاحبه هایی دروغین و کذب به نقل از آنان منتشر کرده و می کنند. البته این موضوع به قدری مضحک و خنده آور شده که دیگر داد خود سبزها را هم در آورده و خودشان هم به این اخبار اعتنایی نمی کنند. در جدیدترین این اقدامات، طبق بررسی های خبرنگار بولتن نیوز با خبر شدیم که تعدادی از هنرمندان و اهالی سینما در پی سوء استفاده از نام آنان در شبکه های مجازی چون فیس بوک و توئیتر و حتی ارسال ایمیل هایی جعلی از نام آنان و القاء همسویی شان با جریان فتنه، دست به اعتراض گسترده زده اند. نام برخی از این هنرمندان مطرح که در مقابل این موضوع به شدت معترض شده اند عبارت است از: امین حیایی، پرویز پرستویی، مریلا زارعی، آتنه فقیه نصیری و... .

پشت پرده قاچاق سیگار مارلبرو به کشور و بازهم اطرافیان مشایی.

حجت الاسلام حسین اسلامی نائب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، تاکید کرد: یکی از بحث های مهم در کشور به نظام اقتصادی آسیب می زند و ایجاد اخلال می کند بحث قاچاق است. وی افزود: طبیعتا وقتی سیگار به صورت واقعی واردمی شود، عوارضی باید به دولت داده شود ؛ مارلبرو از جمله سیگارهایی است که دستی نمی گذارد قانونی وارد کشور شود و به صورت قاچاق وارد کشورمی شود.

اسلامی ادامه داد: حجم مصرف این سیگار در سطحی است که ماهانه 10 میلیارد تومان عوارض پرداختی دولتی این سیگار است و کسانی که پشت این قضایا هستند و نمی گذارند این واردات قانونی شود ؛همان کسانی هستند که از قاچاق این سیگار و ارقام بالای آن بهرمند می شوند. نائب رییس کمیسیون اصل 90 در تشریح پشت پرده این جریان گفت: شخصی به نام آقای "میزان" از شرکت فیلپ موریس نمایندگی مادام العمر سیگار مارلبرو را در ایران اخذ کرد و باید طبق قانون از شرکت دخانیات ایران نمایندگی اخذ می کرد تا اجازه قانونی فعالیت در ایران به وی داده می شد. وی افزود: این آقا استعلامات لازم را از سیستم اداری جمهوری اسلامی کسب کرده است و نتیجه آن بلامانع اعلام شده تا جایی که کار برای اتمام به هییت مدیره دخانیات برای تنظیم قرارداد می رود ولی با تماس تلفنی از وزارت صنایع به آقای ابطحی مدیر عامل وقت دخانیات ، از وی خواسته می شود به علت مشکوک بودن این شرکت به وابستگی به صهیونیست ها ، عملیات اعطای مجوزمتوقف شود.

اسلامی ادامه داد: سوال اینجاست اگر این شرکت صهیونیستی است پس چگونه امکان دارد بلافاصله با تاریخ چند روز بعد شرکتی به نام "انتظار ایرانیان " ثبت و اقدام به گرفتن مجوز برای ورود این سیگار می کند؟وی تاکید کرد: این شرکت با مشخص کردن سهامی 33 درصدی بین آقایان "ح" و "م" که از نزدیکان رحیم مشایی است و سمت مشاوری وی را دارد و خانم "ل" ثبت گردیده و از شرکت فیلپ موریس خواسته است، چون نزدیک به دولت ایران هستند، نمایندگی ورود سیگار را به آنها بدهد! اسلامی ادامه داد: شرکت فیلیپ موریس اعلام می کند این نمایندگی قبلا به شخص دیگری (میزبان) داده شده است وطبق قوانین کنوانسیون دیگرامکان دادن این نمایندگی به شرکت دیگری نیست ؛ ولی این سه نفر تلاش های زیادی برای اخذ نمایندگی می کنند و حتی عکس هایی با مقامات دولت برای آنها ارسال می کنند اما این شرکت نمایندگی را به آنها نداد.

وی در خاتمه گفت: موضوع را با رییس جمهور درمیان گذاشتم؛ایشان گفت این انحصار را می شکنم و برخوردمی کنم و باید با قاچاق مبارزه کرد؛ اما اطلاعی ندارم که چه برخوردی صورت گرفته است.

منبع:  برگرفته از سایت تحلیلی عماریون   http://www.ammariyon.ir

/ 0 نظر / 6 بازدید