باآمدن روحانی وضع حقوق بشر وخیم‌تر شده

به گزارش پایگاه 598، فارس به نقل از دیجیتال ژورنال نوشت: 23 سناتور آمریکایی در نامه‌ای سرگشاده به باراک اوباما مدعی وخیم تر شدن شرایط حقوق بشر از زمان روی کار آمدن حسن روحانی رئیس جمهور جدید ایران شدند و خواستار رسیدگی به مسائل حقوق بشری در مذاکرات 1+5 با ایران شدند.گفتنی است،این نامه در حالی انتشار می‌یابد که دولت آمریکا با دفاع از رژیم صهیونیستی (سمبل تروریسم و آدمکشی) ، قتل عام افراد بیگناه از جمله زنان و کودکان در سراسر جهان نظیر پاکستان و افغانستان، دفاع از رژیم‌های دیکتاتوری و ارتجاعی و نیز نادیده گرفتن حقوق اقلیت‌های قومی و نژادی در خاک آمریکا ، خود به سمبل تمام عیار ناقض حقوق بشر در نزد افکار عمومی جهانیان شناخته می‌شود.
خوب است سناتورهای آمریکایی برای پاسخگویی به افکار عمومی ، پیش از هر گونه اظهار نظر درباره دیگر کشورها،دولت آمریکا را به دلیل رفتارهای ضدانسانی‌اش در سراسر جهان مورد مواخذه قرار دهند.دولت آمریکا همواره برای مقابله با مخالفان سیاست‌های ضدبشری خود در سراسر جهان آنان را با تهمت و دروغ به نادیده گرفتن حقوق بشر متهم می‌کند.

/ 1 نظر / 16 بازدید
محمّد جواد مهدی زاده

سلام بر شما مطلب جالبی بود؛ کاش داخلی ها عبرت بگیرن که به آمریکا نباید لبخند زد بهیچ عنوان! با افتخار لینکتون کردم به ما هم سر بزنید یا علی[گل][گل]