چند خبر از رییس جمهور ، مشایی و برخی از مداحان

تکذیب خبرمنتشرشده در برخی از سایت ها در خصوص رییس جمهور

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اعلام کرد:  به دنبال درج خبری نادرست و خلاف واقع با عنوان " مهلت رهبر انقلاب به احمدی نژاد" در برخی از سایت های خبری از زبان حجت الاسلام آقا تهرانی وبه نقل از دکتر احمدی نژاد، بدین وسیله ضمن تکذیب این خبر، از همه رسانه ها درخواست می شود از انتشار هرگونه خبر غیر رسمی در خصوص رییس جمهور خودداری کنند.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ضمن انتشار این تکذیبیه اعلام کرده، بدیهی است مرجع رسمی انتشار دیدگاه ها ،نظرات و اخبار رسمی مربوط به رییس جمهور سایت president.irاست و اخباری که در سایر رسانه ها انتشار می یابد غیر قابل استناد است.

 

آیا مشایی بازداشت شده است؟

جانشین رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران با اشاره به جریان های رخ داده در رابطه مشایی و دستگیری برخی از افراد در ارتباط با وی بیان داشت: مشایی دستگیر نشده است ، فقط برخی از افرادی که ارتباطی با یک جریان حاشیه ای با دفتر ریاست جمهوری داشته اند دستگیر شده اند. جانشین رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه ما بسیجی ها بر اساس معیار مقام معظم رهبری که برانگیخته از معیار اسلام و دین و همان امام راحل (ره) است عمل خواهیم کرد و پیرو آن خواهیم بود‏، ابراز داشت: هر کسی با حق حرکت کند مورد حمایت بسیج خواهد بود. (متن کامل خبر در سایت مشرق)

منبع: برگرفته از سایت مشرق  http://www.mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=44495

 

 

هشدار ذاکران اهل بیت (ع) به جریان انحرافی

حسین سازور، سیب سرخی، هلالی، بهمنی و طاهری همراه با عزاداران حضرت زهرا(س) با تاکید بر آمادگی خود برای مقابله با فتنه جدید، نسبت به تکاپوی جریان انحرافی به سرکردگان آن، هشدار دادند.

مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در میدان منیریه علیرغم تمامی تلاش‌های رسانه‌ها و جریان ضد انقلاب و جریان انحرافی با هوشیاری عزاداران و ذاکرین اهل بیت به محفلی علیه جریان نفوذی تبدیل شد. در ابتدای این مراسم که بعد از نماز جماعت به امامت آیت‌الله صدیقی برگزار شد، خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به فضاسازی رسانه‌های ضد انقلاب گفت که عزاداران حضرت زهرا(س) تابع رهبر معظم انقلاب هستند و اینکه بی‌بی‌سی روسیاه فکر می‌کند در منیریه ضد ولایتی‌ها جمع شده‌اند اشتباه است چرا که همه عزاداران حضرت زهرا آمده‌اند که بگویند اجازه نخواهند داد دیگر علی تنها بماند.

منبع :  برگرفته از سایت مشرقhttp://www.mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=44521

 

 

/ 1 نظر / 9 بازدید
پیرو ولایت

وبلاگ خوبی دارید. چرا دکتر احمدی نژاد انقدر سنگ مشایی را به سینه می زند. مشایی مهم تر است یا رهبری. مشایی به او آبرو بخشیده یا رهبری. در ماجرای فتنه رهبری چقدر از خود برای او هزینه کرده است. جناب دکتر دوستت داریم به شرط حمایت رهبری و الا به دون حمایت رهبری هیچ علاقه ای به تو نخواهیم داشت. احمدی در کنار رهبری می تواند موفق باشد نه در بغل مشایی